تور مجازی

تور مجازی چیست ؟

سالهاست که صاحبان مشاغل مختلف برای نمایش بهتر و بیشتر محل کار خود و در نهایت رسیدن به فروش و پول بیشتر، از روش‌های تبلیغاتی مختلفی استفاده می‌کنند. روش‌هایی مانند تبلیغات تلویزیونی، آگهی‌های روزنامه، بیلبوردهای شهری و فضای مجازی؛ اما واقعا کدام روش بهترین مورد برای بیشتر دیده شدن مکان‌های مختلف محسوب می‌شود؟ آیا تمام این موارد، انتخاب خوبی برای نمایش بیشتر هر محل کار هستند؟

تورمجازی، مدرن‌ترین روش بازدید غیر حضوری محسوب می‌شود و مخاطبان می‌توانند به کمک این فناوری نوین، از تمام نقاط مکان‌های مختلف و به صورت ۳۶۰ درجه، بازدید خوبی داشته باشند. هر مخاطب با تماشای تورمجازی هر محیط، می‌تواند خودش را داخل آن فضا تصور کند؛ به طوری که گویا خودش در آن محیط قرار دارد و آزادانه همه جا (از زمین تا سقف) را نگاه می‌کند.

تور مجازی برای چه مشاغلی کاربرد دارد ؟

جواب این سوال را باید با طرح چند سوال، پاسخ داد./ چه مشاغلی نیازمند این هستند که مردم را به سمت خود بکشانند؟ بازدید بیشتر، در فروش بیشتر چه مشاغلی تاثیرگذار است؟ صاحبان چه مشاغلی سعی می‌کنند به روش‌های مختلف، محل کسب خود را بیشتر و بیشتر به مردم نشان دهند؟ با کمی تأمل روی پاسخ این سوال‌ها، می‌توان به خوبی پی برد که تورمجازی برای چه مشاغلی کاربرد دارد، اما برای درک بهتر، ما چند مورد از این مشاغل را نام می‌بریم:فروشگاهها، پاساژ، رستوران، فست فود، فودکورت، کافه، آجیل و خشکبار، شیرینی فروشی، لوستر، عطر و ادکلن، آرایشی و بهداشتی، بوتیک، مزون، داروخانه، لوازم خانگی، باشگاه ورزشی، شهربازی، سینما، دانشگاه و بیمارستان./ لازم به ذکر است که  کاربرد تورمجازی به مشاغل نام برده شده، خلاصه نمی‌شود و فقط برای درک بهتر، چند مثالی زده شد.

هر فضا و محل کسب، به چند تور مجازی نیاز دارد؟

فناوری تورمجازی این قابلیت را دارد که فضاهای مختلف یک مکان را با استفاده از نقاطی به نام Hotspot، به یکدیگر متصل کند (مانند راهروها و مغازه‌های پاساژ و جابجایی نما بین آنها). اما هر مکان، به چه تعداد تورمجازی نیاز دارد؟ با چند تورمجازی می‌توان هر مکان را به خوبی نمایش داد، بدون اینکه علاوه بر پیشگیری از صرف هزینه زیاد، از سردرگمی مخاطب جلوگیری شود؟ پاسخ این سوال‌ها را می‌توان این طور داد که طبیعتا هرچه فضا بزرگتر، نیاز به تعداد بیشتر تور مجازی. اما این مسئله گاهی اوقات ، نقض هم می‌شود. پس در کل بهتر است که صاحبان مشاغل با مجری تورمجازی، مشورت کنند و هر دو نظر دهند تا به عددی مشخص برسند.

هزینه ساخت تور مجازی چقدر است ؟

ساخت تورمجازی، کاری بسیار تخصصی و پیچیده بوده و قطعا از ارزش بسیار بالایی برخوردار است؛ پس باید از نظر تامین مالی، برای آن ارزش زیادی قائل شد. اما در کل تهیه تورمجازی، هزینه بالایی ندارد و می‌توان با صرف هزینه کم، تورمجازی مطلوبی را در اختیار داشت.

فایل تورمجازی در چه فضایی قابل استفاده است؟

فناوری تورمجازی در ابتدای تولید و ورود به عرصه معرفی فضاهای مختلف، به گونه‌ای طراحی شده بود که فقط با فرمت SWF  روی سایت قرار بگیرد، اما اکنون پس از گذشت چند سال از معرفی این فناوری نوین، علاوه بر آپلود روی سایت با فرمت Html، می‌توان آن را با فرمت exe  و بدون نیاز به اینترنت مشاهده کرد.

 قیمت و روش سفارش تور مجازی 

 تور مجازی دارای امکانات بسیاری است و بر اساس نیاز پروژه قیمت گذاری می شود روش تولید فرایندی تخصصی است که با سناریوی نوشته شده جهت معرفی و انتقال مفاهیم به کاربر، همراه با اطلاعات گفتاری و شنیداری و متنی بصورت انیمیشن و با استفاده از برنامه نویسی مخصوص تور مجازی KRPANO و جاوااسکریپت و XML در قالب فایل HTML5 بصورت رسپانسیو تهیه می شود و تور مجازی یک کالا نیست بلکه یک خدمت همانند تهیه وبسایت با برنامه نویسی های مشابه  می باشد این کار کاملا تخصصی است و با رشد تکنولوژی امکانات بهتری به آن اضافه می شود

مراحل اجرا:

  •  بازدید و مشاوره

با توجه به موقعیت و جایگاه شغلی تان بهترین نوع عکاسی که لازم و تاثیرگذار  باشد برای شما   مشاوره  داده می شود و پلن اجرایی چیده می شود. 

  •  دوم هماهنگی

  جلسه معرفی در دفتر یا محل پروژه  برای بررسی و توضیحات و امضای قرارداد  و دریافت پیش پرداخت و هماهنگی اجرایی انجام میگیرد . 

  •   سوم عکسبرداری 

 با هماهنگی قبلی در روز مشخص مراجعه و عکسبرداری را انجام داده می شود . 

  • چهارم پردازش 

پردازش عکسها و کدسازی آغاز شده و تهیه تور مجازی  در زمان تعیین شده  تکمیل و حاضر میگردد.

  •   پنجم نمایش وتحویل 

 نسخه آزمایشی پروژه در قالب سی دی فرستاده شده یا با ارائه لینک آن بصورت  آنلاین نمایش داده می شود و پس از تایید و تسویه در قالب سی دی  تحویل میگردد .

  •   ششم پشتیبانی 

 پشتیبانی ما بلند مدت  و ۴۸ ماه می باشد.

نمونه های تور مجازی

        مراحل تهیه تور مجازی 

    

جهت آگاهی از تعرفه و تهیه تور مجازی لطفا با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۴۴۱۴۲۷۸۹

۰۹۱۴۱۱۵۰۸۸۵